KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12143157
nr 1214 3157
Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), 7/35, Signerad. Motivet: 26,5x24
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:21:58
300 kr
350 kr
400 kr